Powrót
Szczegóły ogłoszenia
TED
🇵🇱
Produkty farmaceutyczne – Zakup i dostawa produktów farmaceutycznych
Rozkład cen ofert w tej kategorii
Szybka ocena
Terminy
28.09.2026 12:00
za 31 dni
Składanie ofert
Ostatni dzień na pytania do SWZ
14.09.2026
za 17 dni
Termin orientacyjny: wyliczony jako 14 dni przed terminem składania ofert
(art. 135 ust. 2 Pzp, postępowanie unijne).
Zamawiający mógł ustalić inny - zweryfikuj w SWZ.
| Zamawiający | Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z o.o. w Braniewie |
|---|---|
| Miasto | Braniewo |
| Region | warmińsko-mazurskie |
| Numer ogłoszenia | 585302-2026 |
| Szacunkowa wartość | - |
|---|---|
| Data publikacji | 25.08.2026 |
| Termin składania ofert | 28.09.2026 12:00 (zostało 31 dni) |
| Kody CPV |
33600000
Produkty farmaceutyczne
|
Opis
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów farmaceutycznych na potrzeby Działu Farmacji szpitalnej w Powiatowym Centrum Medycznym Spółka z o. o. w Braniewie w podziale na 71 pakietów. Produkty farmaceutyczne - 102 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 20 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 13 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 2 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 50 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 1 pozycja, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 5 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 6 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 31 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 3 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 11 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 16 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 33 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 15 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 9 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 12 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 77 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 20 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 4 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 21 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 10 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 12 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 26 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ Produkty farmaceutyczne - 22
Historia zamawiającego
Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z o.o. w Braniewie - 1 innych ogłoszeń w bazie (zamówienia, wyniki, plany). Ostatnie 1:
Alerty e-mail
Chcesz wiedzieć o podobnych przetargach, zanim znajdzie je konkurencja?
Załóż darmowe konto i ustaw alert - powiadomimy Cię e-mailem o każdym nowym ogłoszeniu pasującym do Twojej branży. Na start dostaniesz 14 dni planu Pro bezpłatnie, bez karty.
Podobne ogłoszenia
Inne przetargi, które mogą Cię zainteresować
Polska – Produkty farmaceutyczne – Dostawa leków
Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno-Kardiologiczny w Torz… · Torzym
25.08.2026
Polska – Produkty farmaceutyczne – Sukcesywne dostawy produktów leczniczych
SZPITAL KLINICZNY IM. DR. E. WARMIŃSKIEGO POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ SPZ… · Bydgoszcz
25.08.2026
Polska – Różne produkty lecznicze – DOSTAWA PRODUKTÓW LECZNICZYCH I INNYCH PREPARATÓW PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. BŁOGOSŁAWIONEGO KSIĘDZA JERZEG… · Włocławek
25.08.2026
Polska – Produkty farmaceutyczne – PN 80/26 - Dostawa szczepionek dla Poradni Chorób Tropikalnych
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego · Wrocław
25.08.2026
Polska – Produkty farmaceutyczne – Produkty lecznicze, wyroby medyczne - 43 zadania
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie · Kraków
25.08.2026
Polska – Produkty farmaceutyczne – Sukcesywne dostawy produktów leczniczych
SZPITAL KLINICZNY IM. DR. E. WARMIŃSKIEGO POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ SPZ… · Bydgoszcz
25.08.2026
Polska – Produkty farmaceutyczne – Zakup i dostawa produktów farmaceutycznych
Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z o.o. w Braniewie · Braniewo
25.08.2026
Polska – Produkty farmaceutyczne – Dostawa leków do realizacji programów lekowych - 12 zadań
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu · Toruń
25.08.2026