Powrót
Szczegóły ogłoszenia
TED
🇵🇱
Roboty budowlane – „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej
Rozkład cen ofert w tej kategorii
Szybka ocena
Terminy
03.06.2026 11:00
minął
Składanie ofert
Ostatni dzień na pytania do SWZ
20.05.2026
minął
Termin orientacyjny: wyliczony jako 14 dni przed terminem składania ofert
(art. 135 ust. 2 Pzp, postępowanie unijne).
Zamawiający mógł ustalić inny - zweryfikuj w SWZ.
| Zamawiający | Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska |
|---|---|
| Miasto | Gdańsk |
| Region | pomorskie |
| Numer ogłoszenia | 362806-2026 |
| Szacunkowa wartość | - |
|---|---|
| Data publikacji | 27.05.2026 |
| Termin składania ofert | 03.06.2026 11:00 (minął) |
| Kody CPV |
45000000
Roboty budowlane
45111200
Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300
Roboty rozbiórkowe
45233120
Roboty w zakresie budowy dróg
45233253
Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45232460
Roboty sanitarne
45231300
Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231220
Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45232150
Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45231400
Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232300
Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
71220000
Usługi projektowania architektonicznego
71320000
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
|
Opis
Opis zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej. 2. Niniejsze zamówienie realizowane jest w ramach projektu "Budowa tras rowerowych o charakterze transportowym na terenie Gdańska" w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytetu 3. Fundusze europejskie dla mobilnego Pomorza, Działania 3.2. Mobilność miejska – ZIT na terenie obszaru metropolitalnego, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - nr umowy o dofinansowanie: FEPM.03.02-IZ.00-0001/25-00. 3. W trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia wykonawca dochowa następujących kamieni milowych (wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prac etapowo): 1) I kamień milowy- aktualizacja dokumentacji projektowej; 2) II kamień milowy (I etap robót) - realizacja robót na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. P. Adamowicza; 3) III kamień milowy (II etap robót) – realizacja robót na odcinku od al. P. Adamowicza do ul. Źródlanej. Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia etapowo. Wykonawca zobowiązany jest do rozpoczęcia realizacji robót budowlanych od II kamienia milowego (I etapu robót budowlanych). Wykonawca rozpocznie realizację III kamienia milowego po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia przez zamawiającego osiągnięcia II kamienia milowego. 4. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego tj. budowy trasy rowerowej wraz z niezbędną rozbudową drogi, zatok postojowych i chodników, w tym: 1) Zaktualizowanie dokumentacji projektowej w zakresie projektów sygnalizacji świetlnej i inżynierii ruchu, teletechnicznych (sieć Tristar oraz kanał technologiczny), docelowej organizacji ruchu, wraz z uzyskaniem ich zatwierdzenia oraz zaktualizowanie projektów usunięcia kolizji elektroenergetycznych i uzyskanie końcowego uzgodnienia z Energa Operator, a także weryfikacji rozwiązań projektowych zawartych w dokumentacji projektowej i ich aktualizacja w zakresie koniecznym dla prawidłowego, zgodnego z zasadami wiedzy technicznej oraz przepisami prawa wykonania robót. 2) Rozbudowę ul. Kartuskiej w tym: budowę trasy rowerowej wraz z niezbędną rozbudową, przebudową drogi, zatok postojowych, chodników, zjazdów. 3) Budowę i przebudowę odwodnienia. 4) Budowę oświetlenia drogowego. 5) Przebudowę sygnalizacji świetlnej. 6) Wykonanie zieleni. 7) Usunięcie kolizji z infrastrukturą techniczną. 5. Ponadto, o ile dla wykonania robót budowlanych wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia, będzie konieczne wykonanie innych prac, czynności, dokonanie zgłoszeń lub uzyskanie decyzji i zezwoleń, to Wykonawca wykona te prace i czynności, dokona zgłoszeń oraz uzyska niezbędne decyzje i zezwolenia własnym kosztem i staraniem. 6. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu
Historia zamawiającego
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - 11 innych ogłoszeń w bazie (zamówienia, wyniki, plany). Ostatnie 11:
Zamówienie
Polska – Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne – Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Termomodernizacja budynku wraz z dostosowaniem obiektu do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych oraz budowa dwóch dźwigów zewnętrznych w budynku szkoły i starych warsztatów Państwowych Szkół Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 238
11.08.2026
Zamówienie
Polska – Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne – Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Termomodernizacja budynku wraz z dostosowaniem obiektu do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych oraz budowa dwóch dźwigów zewnętrznych w budynku szkoły i starych warsztatów Państwowych Szkół Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 238
11.08.2026
Wynik
Polska – Roboty budowlane – Budowa kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Narwickiej w Gdańsku
04.08.2026
Wynik
Polska – Roboty budowlane – Budowa kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Narwickiej w Gdańsku
04.08.2026
Zamówienie
Polska – Roboty budowlane – Budowa kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Narwickiej w Gdańsku
27.05.2026
Zamówienie
Polska – Roboty budowlane – „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej
21.05.2026
Zamówienie
Polska – Roboty budowlane – „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej
08.05.2026
Zamówienie
Polska – Roboty budowlane – „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej
30.04.2026
Zamówienie
Polska – Roboty budowlane – „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej
20.04.2026
Zamówienie
Polska – Roboty budowlane – „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej
26.03.2026
Zamówienie
Polska – Roboty budowlane – „Rozbudowa ul. Kartuskiej w związku z budową trasy rowerowej wzdłuż ul. Kartuskiej na odcinku od ul. Łostowickiej do ul. Źródlanej w Gdańsku” wraz z aktualizacją dokumentacji projektowej
26.03.2026
Alerty e-mail
Chcesz wiedzieć o podobnych przetargach, zanim znajdzie je konkurencja?
Załóż darmowe konto i ustaw alert - powiadomimy Cię e-mailem o każdym nowym ogłoszeniu pasującym do Twojej branży. Na start dostaniesz 14 dni planu Pro bezpłatnie, bez karty.
Podobne ogłoszenia
Inne przetargi, które mogą Cię zainteresować
Polska – Tokarki sterowane komputerowo – KU.241/pn12_2026/JR - Wymiana tokarki podtorowej na nową w Hali SKODY (1014) w Zajezdni Tramwajowej BOREK we Wrocławiu wraz z niezbędnymi pracami projektowymi oraz budowlanymi.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. we Wrocławiu · Wrocław
27.05.2026
Polska – Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej – Budowa Centrum Sportu i Rekreacji w Komornikach
Gmina Komorniki · Komorniki
27.05.2026
Polska – Roboty budowlane – Rozbudowa i modernizacja stacji 400/110 kV Ostrowiec – Etap 1
Polskie Sieci Elektroenergetyczne Spółka Akcyjna · Konstancin- Jeziorna
27.05.2026
Polska – Roboty w zakresie różnych nawierzchni – Budowa magistrali wodociągowej wzdłuż terenów kolejowych, bocznicy kolejowej oraz budowa przewodu wodociągowego w ul. Strażackiej, Dzielnica Rembertów, Warszawa.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie… · Warszawa
27.05.2026
Polska – Roboty drogowe – Bieżące utrzymanie w zakresie oznakowania i bezpieczeństwa ruchu drogowego dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA O/Olsztyn, w podziale na 6 zadań
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie · Olsztyn
27.05.2026
Polska – Usługi odśnieżania – Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie drogi ekspresowej S5 na odc. Węzeł Nowe Marzy (bez węzła) – węzeł Bydgoszcz Północ (z węzłem) od km 0+000 do km 47+720 zarządzanej przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy Rejon w Świeciu wraz ze wszystkimi jej elementami
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad · Bydgoszcz
27.05.2026
Polska – Roboty budowlane – Budowa kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Narwickiej w Gdańsku
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska · Gdańsk
27.05.2026
Polska – Roboty budowlane w zakresie budynków – „Budowa budynku modułowego trzykondygnacyjnego z przeznaczeniem na działalność medyczną na terenie Szpitala Nowowiejskiego przy ul. Nowowiejskiej 27 w Warszawie” – w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Op… · Warszawa
27.05.2026